Děláme z našich
klientů hrdiny

Vytváříme obsah pro každou příležitost!

Naší doménou je autentická video produkce – reklamy, podcasty, hudební videoklipy či eventová videa. Máme mezi sebou však i talenty na psaní textů, idea making či reklamní strategie. 

Chcete skvěle odprezentovat váš Hero produkt nebo být sami hrdinou svého vlastního příběhu? Jsme tu po vás! 

Hledáte někoho, kdo z vašich originálních nápadů a myšlenek vytvoří autentický obsah pro vaše média? 

Ať už se chystáte stát hvězdami sociálních sítí, podcastů či rovnou televizních obrazovek, náš tým pro vás s láskou vytvoří audio/ video obsah na míru, který vám získá nové fanoušky i zákazníky! 01

Máte skvělou službu či produkt? A Chcete, abyste byl dobře vidět? Svěřte nám svou reklamu či produktové video! Tým našich zkušených profesionálů vytvoří originální a funkční obsah na míru vám i vaší cílovce.

02

Na tvorbu a editaci rozhovorů či podcastů jsme machři! Postaráme se vám o produkci nových, i postprodukci starších záznamů. Pro natáčení můžeme využít naše perfektně vybavené studio!

03

Pojďte s námi dobýt televizní obrazovky! Svěřte se nám s vaší vizí a my pro vás vytvoříme obsah, který zaujme i náročnější diváky.

04

Když akce nejde na živo, streamujte ji živě! Ať už chystáte konferenci, koncert pro fanoušky nebo třeba svatbu, počet přítomných hostů nemusíte limitovat prostorem. S námi totiž můžete vašim divákům dopřát kvalitní obraz a autentický zážitek z jakéhokoliv eventu odkudkoliv a kdykoliv!

05

Jste hudebník, jehož sláva na YouTube by se měla hvězd dotýkat? Dáme hlavy dohromady a společně vytvoříme videoklip, který vašim fanouškům vizuálně zprostředkuje vaše myšlenky a udělá z vaší skladby skutečně neobyčejný kulturní zážitek!

06

Chcete zapůsobit na potenciální klienty, partnery či zaměstnance? Vytvoříme pro vás profesionální prezentaci vaší firmy či autentické záznamy z vašich firemních eventů. Neváhejte se na nás obrátit, ať už vaše firma potřebuje cokoliv!

01

Reklamní videa        Reklamní videa        Reklamní videa

02

Rozhovory & podcasty           Rozhovory & podcasty

03

TV Show             TV Show             TV Show             TV Show

04

Live streaming        Live streaming        Live streaming

05

Videoklipy        Videoklipy        Videoklipy        Videoklipy

06

Firemní videa            Firemní videa            Firemní videa

Jsme mladý ambiciózní tým nadšenců

Ač jsme mladí, s audiovizuální tvorbou a produkcí máme bohaté zkušenosti. A neustále na sobě pracujeme!

V našem týmu zkrátka najdete jen samé nadšence, kteří do své práce dávají  100% výkon a celé srdce k tomu. A na výsledku to je vidět!Lubomír Novohradský

CEO, režisér

Miluji výzvy, které mě posouvají dál, a to i se špetkou humorných neúspěchů, které potkávám, ale zároveň nevzdávám! Video produkce je hrou, kde nerad prohrávám.

Anna Kubásková

Produkční

Tadeáš Mikulecký

Kameraman a střihač

Autentická Média jsou nejen firmou, ale také místem, kde se v kontextu video produkce potkává nabídka s poptávkou. Propojujeme totiž produkční společnosti a filmové štáby s kreativci, kteří mohou pomoci k realizaci vašeho projektu od A do Z. 

My sami pro naše diváky a posluchače vytváříme podcasty Svět zdravých a  úspěšných hráčů a Autentická Výzva, kam pravidelně zveme jedinečné osobnosti, od nichž se mohou nechat inspirovat na své cestě za osobnostním a kariérním rozvojem! Ve sportovní sekci webu přinášíme našim čtenářům aktuální informace ze světa sportu. Naše zaměření je všestranné. Najdete u nás články ze všech velkých sportovních akcí a soutěží jako jsou například fotbalová Liga mistrů, tenisové Grand Slamy nebo turnaje v bojových sportech organizací UFC a Oktagon. Nezapomínáme ani na světové nebo evropské šampionáty. Dále se také věnujeme různým amatérským soutěžím, které se tímto způsobem snažíme zviditelnit a přiblížit je nejen sportovním fanouškům. Jako dokonalý příklad můžeme uvést Hanspaulskou ligu (pražskou soutěž v malém fotbalu), která se hraje již od roku 1972.

V neposlední řadě se snažíme čtenářům přiblížit svět sportovního sázení. U nás si každý najde to své!