Nabízíme natočení videa na míru

3. 9. 2021

Máte v hlavě myšlenku, kterou byste rádi zpracovali na video? My v Zábavných Médiích Vám velice rádi natočíme a sestříháme video podle Vašich požadavků. Řeknete nám, co potřebujete, aby Vaše video obsahovalo, my zpracujeme scénář a vytvoříme perfektní produkt. Kameramanů v Praze je mnoho, ovšem práce nás naplňuje a baví nás tvořit.

Čím náš kameraman natočí Vaše video?

Blackmagic

Pro zpracování a natočení videa používáme kameru od společnosti Blackmagic Design. Jde o profesionální kameru, kterou často používají filmaři a její kvalita je perfektní. Na kameru zajisté patří i objektiv. Ten volíme dle daného tématu, vždycky dokážeme zvolit správný objektiv. 

Na referenční video (najdete ho zde) jsme natáčeli s objektivem Zeiss Compact Prime CP.2 21mm/T.29, objektiv má pevné ohnisko (nelze přibližovat ani oddalovat) takže perfektně vidíme na kompletní záběr, který zrovna natáčíme. 

Blackmagic Design

Drony

Kameraman má k dispozici i dvojici dronů. DJI Phantom 4, který podporuje vysoké rozlišení videa a menší DJI Mavic Mini. Oba drony zvládnou natočit neuvěřitelné a krásné záběry, které může kameraman využít i do Vašeho videa na míru.

DJI Phantom 4

Za jak dlouho jsme schopni sestříhat Vaše video?

Střih a editace se odvíjí od náročnosti a typu videa. Klasické video máme hotové do 3 dnů, u větších zakázek může hrát roli týden či dva. Vždycky děláme všechno pro to, aby to bylo rychle zpracované, ale také, aby video bylo kvalitní a propracované. 

Příklad: Reklamní desetiminutové video může trvat sestříhat až 2 dny. Záleží na všech prvcích, které video má obsahovat a náročnosti záběrů. Náš kameraman a střihač se řídí pravidlem ,,rychle, ale kvalitně”. Děláme navíc rezervní střihy, které máme pro případ nouze a slouží nám jako pojistka.

Jak daleko jsme ochotni zajít či zajet?

Baví nás práce se zajímavými projekty, službami a produkty. Jsme otevřeni každému nápadu a dodáváme tomu i své vlastní kouzlo. Natáčet můžeme po celé České republice, můžou se ovšem zvyšovat náklady na video. Velice rádi pro Vás uděláme jakýkoliv projekt. 

Jaké jsou naše zkušenosti?

Vždycky se snažíme naší prací přivést naše zákazníky k maximální spokojenosti. Rádi se učíme v průběhu a nové výzvy a nápady jsou pro nás přínosem. 

Nedávno jsme připravili reklamní video o spokojenosti vašich zákazníků. Článek o balíčku můžete najít zde a samotné video najdete na této adrese. Mezi další projekty, které jsme vytvořili, je “Reklama na koronavirus”, přečíst si o něm můžete více zde nebo se podívat na video zde.

Nebojíme se ničeho a dokážeme zachytit všechny momenty podle Vašeho přání.

Jaká je kvalitní cena za video?

Ceny videí se liší hlavně podle typu produktu. Určujeme ceny dle doby natáčení, postprodukce a dalších parametrů. Kvalitní cenu není lehké najít. U nás v Zábavných médiích se můžete spolehnout, že cena bude odpovídat kvalitě. V našem článku Videoprodukce v Praze si můžete přečíst rozdíly mezi drahým a levným videem. Na ceně se dokážeme domluvit. Příliš malá nebo příliš velká cena není vhodná. Každý by měl mít určený vlastní ceník, na kterém by měl mít napsanou cenu za hodinu či cenu za střih.

Na co si dát pozor?

Na trhu s tvorbou videí se pohybuje přes stovky lidí. Ne všichni jsou poctiví. Důležité je porovnávat ceny jednotlivých produkcí či produktů. 

Příklad: 

Jste milovník adrenalinových sportů, máte natočené vlastní záběry a hledáte někoho, kdo by Vám to mohl sestříhat, máte přesnou představu jak by to mělo vypadat. Našli jste si tedy editora, kterému jste předali natočený materiál a on dal všechny záběry do jedné linky, přidal úvod a chtěl za to 9 tisíc korun. 

Na takové lidi je třeba si dávat pozor, můžou Vám účtovat vyšší částku než odpovídá práci. Proto je vhodné porovnávat ceny jednotlivých video produkcí, u kterých máte ověření, ať už firmami či zákazníky. 

Neváhejte nás kontaktovat, pokud sháníte video na míru.

Mohlo by Vás zajímat