Nová, neobyčejná Zábavná Show vstupuje do české podcastové divočiny! – PILOTNÍ DÍL

Zábavná show E01
hostitel – Lubomír Novohradský
24. 2. 2022

První díl jsme natočili minulý rok 2021, konkrétně dne 20. září, kdy jsme si do pořadu pozvali milovníka influencerů Standu Průšu. Z mého pohledu i přes to, že Standu Sociální sítě hodně ovládají (koho taky ne, že?), se díl vydařil.

Plno lidí mi pokládalo otázku, proč zrovna on? Že to není dobrý start, ale já jsem byl jiného názoru (přiznávám, občas jsem i trochu tvrdohlavý). Standa byl hezký příklad toho, že je něco na internetu špatně a že je třeba s tím začít nějak pracovat.

Znáte někoho, kdo by byl přínosný jak pro vás, tak i pro společnost celkově?

Lidé koukají bohužel hlavně očima… Nezamýšlejí se nad hloubkou či podstatou

Dále následovali tři další hosté, kteří i obsahově už něco přinesli, ale pořád tomu něco chybělo. Chyběla tomu vizuální kvalita, o které dokážu nyní říci, že jsme ji do našeho obrazu dodali. Chyběla hlavně proto, že nebyla levná a také jsme se museli něco naučit, abychom mohli nyní produkovat o dost kvalitnější obsah.

Ukázka rozhovoru pro Zábavná média :)

Jako součást „médií“ jsme museli podstatně zvýšit naši úroveň, jinak by se v České republice a nebo i ve světě s námi nikdo nebavil, natož nás sledoval :). V tomto ohledu souhlasím s většinou, i já takový někdy jsem.

Vždy to chce mít nějaký cíl jak pro diváky, tak i pro naše hosty

Ptal jsem se sám sebe, proč by nás měli lidé sledovat a hosté chodit do naší „Zábavné show“? (Přeci nebudou chodit jenom kvůli mým modrým očím, že?) Došel jsem k rozhodnutí, že potřebujeme úvodní video, ve kterém se lidé i hosté seznámí s mojí osobou a mými myšlenkami.

A pokud jste viděli mé pilotní video, zjistili jste, že jsem trochu zcestovalý, občas i trochu kontroverzní a možná i trochu zábavný(?).

Zábavná média a její Zábavná Show

A co k tomu cíli?

Není to cíl jenom pro ostatní kolem mě, ale především pro mě. Sám osobně nemám rád stoprocentní pohodlí (zkrátka nerad dělám věci, které nemají smysl), a proto se pořád někam ženu. A když vidím, že převážně své osobní problémy řeším a ostatní je neřeší, tak je tu asi něco špatně, řekl bych.

Naslouchám svému okolí a jak už ve videu zaznělo, slýchávám nemilé informace od lidí, přátel a rodiny. Tak jsem přemýšlel nad tím, jak to začít neposlouchat, jednoduše to odfiltrovat (v dnešní společnosti je neposlouchat nemožné a nebezpečné – sociální vazby jsou chtě nechtě potřeba) a radši hledat řešení.

Proto jsem se rozhodl jít s kůží na trh a vyhledat odborníky, i neodborníky, kteří znají odpověď a přenést ji do obrazovky.

Lidé totiž většinou neposlouchají své nejbližší a raději naslouchají okolí.

Zde jsem směrem k sobě i k ostatním našel řešení, ve kterém se něco se i dozvím, částečně se pobavím a možnáááá, opravdu možná, i něco svému okolí nenásilně sdělím(nebo také sdělím) a předáme (případně předáme). A toto vše mě bude hřát na srdci, protože budu vědět, že zde dělám něco, co asi opravdu má smysl!

Toť vše v tomto článku a děkuji za čas, který jste mu věnovali a dále zůstaňte s námi!

Lubomír

Mohlo by Vás zajímat