Tvoříme YouTube videoklipy na zakázku!

9. 8. 2023

Pražská videoprodukce Autentická média má široký záběr. Pro naše klienty mimo jiné tvoříme videoklipy na zakázku. Ano, jsme si vědomi toho, že videoklipy nejsou nejjednodušší žánr videí. Ale troufáme si na to!

Už se stydět nebudu! – aneb první song Lubomíra Novohradského

Lubomír Novohradský není jen CEO Autentických médií a cestovatel (mimo jiné). Je to také talentovaný hudebník. Nicméně, dlouhých pět let skládal a zpíval spíše pro sebe než pro svět. Teď se konečně rozhodl ukázat, co v něm je. Lepší píseň, než je I’m Yours od amerického Jasona Mraze, snad zvolit nemohl.

Ve svém remake také dokazuje, že nepotřebujete profesionální filmový štáb a dvě miliardy v kapse, abyste dokázali vytvořit kvalitní videoklip. Nápad sestříhat sebe sama před kytarou na různých místech v různých životních etapách, proložený někdy i humornými záběry, se nevidí každý den.

Tak neváhejte se mrknout, jak se Lubošovi hudební klip podařil. A – hlavně – pokud se vám music clip líbil, nezapomeňte autora podpořit!

Bonus – I’m Yours song v kostce

Vydáno v: 2008, jako první singl ze svého třetího studio alba We Sing. We Dance. We Steal Things.

Ještě předtím ale byl song vydán roku 2005, jako demo v rámci “limitované edice”, za účelem propagace druhého alba: Mr. A–Z

A vůbec světlo světa spatřil roku 2004, kdy zazněl v rámci live music “gigů”

Ve své době zaznamenal velký úspěch; vyšvihl se na 6. příčku v Billboard Hot 100, ve “stovce NEJ” navíc zůstal celých 76 týdnů – čímž vytvořil nový rekord. (V roce 2020 byl ale pokořen songem Heat Waves od Glass Animals.)

Dokonce i po mnoha letech zaznamenal úspěch na Spotify (2021 – více jak miliarda streamů)

Asi vás nepřekvapí, že jde o největší hitovku zpěváka

Oficiální videoklip (15 let starý)

Mrkněte na další díla Autentických médií!

Mohlo by Vás zajímat